English Fun Club … because kids love English !

Print

BINE ATI VENIT PE BLOGUL CERCULUI DE LIMBA ENGLEZA AL SCOLII NR. 7 – GALATI !

                                                   PROF. LIMBA ENGLEZA,

                                              MONICA RADUCAN

Advertisements

23 thoughts on “English Fun Club … because kids love English !

  1. Voinea Dragos

    Ma numesc Dragos si am 11 ani.Doresc sa invat la acest cerc de engleza deoarece imi place foarte mult limba engleza.

    Felicitari pentru acest blog!
    Va urez succes in continuare.

    Reply
  2. Toma Victor

    Ma numesc Victor si am 11 ani.Doresc sa invat la acest cerc de engleza pentru ca este o limba folosita in toata lumea.Vreau sa invat multe despre aceasta limba straina.

    Felicitari pentru acest blog al cercului de engleza!Va urez succes in continuare!

    Reply
  3. Florea Mihai Daniel

    Felicitari pentru acest cerc de engleza. Eu as vrea sa invat la acest cerc de engleza foarte multe lucruri interesante!! Congratulations, good luck, well done !!!
    Semneaza Florea Mihai Daniel clasa a-4-a B.

    Reply
  4. Baleanu Sorin

    Ma numesc Sorin si am 11 ani .Doresc sa invat lima engleza . M-am inscris la cercul ca este distractiv si placut .
    Felicitari pentru acest blog !
    Cu drag Sorin.

    Reply
  5. Demidov

    Ma numesc Bianca imi place acest cerc si felicitari pentru cercul de engleza unde invatam si ne distram cu doamna Monica Raducan. Puteti sa veniti si voi sa vedeti cum este si puteti sa va distrati asa cum ne distram noi. Este minunat si va asteptam cu drag ! E foarte relaxant !

    Reply
  6. Postolache Ana Maria

    My name is Ana Maria Postolache and I love Teacher Monica’ s blog!! It’s a great idea!!!!Good luck!

    Reply
  7. Elena Armeanu

    Felicitari pentru initiativa acestui cerc de engleza unde invatam si ne distram impreuna cu doamna profesoara Monica Raducan.
    Ma numesc Elena-Nicoleta si sunt eleva in clasa a 4B.
    VA ASTEPTAM CU MULT DRAG !!!! ESTE CA O RELAXARE !!!

    Reply
  8. PREDA

    Imi place acest cerc de engleza si cred ca e o ideie tare minunata pentru a te relaxa a te distra si a invata engleza si de asemenea cred ca profesora Raducan este o profesoara minunata pentru toti si vreau sa-i urez succes.
    Preda Monalisa clasa a 4 a B.

    Reply
  9. Ursu Nicoleta Monica

    Numele meu este Nicoleta-Monica si sunt in clasa 4B.Ador acest cerc de engleza pentru ca aici invatam si ne jucam impreuna cu domna profesoara de engleza MONICA RADUCAN.Sper ca-ti va placea si iti urez succes!

    Reply
  10. Theodor

    I like English because English is fun!!!
    Semneaza Morteci Theodor Sebastian cls. a -4-a B.
    Good luck and well done!!!!!

    Reply
  11. Baleanu Sorin

    MA numesc Sorin am 11 ani . Vreau sa invat engleza . M-am inscris la cercul de engleaza ca este distractiv.
    Felicitari blogului !
    Cu drag Sorin

    Reply
  12. postolache oana

    Ma numesc Postolache Oana si imi place engleza pentru ca este limba care se vorbeste peste tot in lume. Ii sfatuiesc pe toti sa vina si le urez noroc.

    Reply
  13. Andrei

    Ma numesc Baloniu Andrei si sa inveti engleza pentru ca o sa iti fie de foloseasca in multe lucruri.Iti urez mult noroc in viata.

    Reply
  14. Scarlat Madalina

    My Identity Card

    Name:Scarlat Madalina

    Nickname:Mady

    Birthdate:10 th december.2002

    Hobby:skate

    Favourite colour:yellow

    Favourite season:summer,winter

    Favourite food:pizza,hamburger

    Favourite pets:dog

    My best friend`s name:Oana,Ana,Bgdan,Ruxy.

    Reply
  15. Demidov

    HAPPY MOTHER ‘S DAY MY MOM ‘S NAME IS MARCELA . I LOVE MY MOM BECAUSE SHE IS BEAUTIFUL SMART. MY MOM AND I LIKE TO PLAY TOGETHER , COOK,GO SHOPPING . MY MOM ‘S FAVOURITE THING TO DO IS COOK ,TRAVEL.MY MOM IS SPECIAL BECAUSE:SHE IS MOM, SHE IS THE BEST MOTHER IN THE WORD GREATEST, MOST BEAUTIFUL SHE LOVES ME

    Reply
  16. Theodor

    Happy Monther’s Day!
    My mom’s name is Genoveva.
    I love my mom because she is vevry very beautiful!
    My mom and I like to play together.
    My moom’s favourite thing to do is cook
    My mom is special because she is mom

    Reply
  17. postolache oana

    Happy Mother’s Day
    My mom’s name is DENIS.
    I love my mom because she is beautiful,smart,intelligent,loving.
    My mom and I like to cook,go shooping,read.
    My moms favorite thing to do is:cook,go shooping,travel,read magazins.
    My mom is special because:
    -she is mom
    -she is the best mother in the world greates most beautiful.
    -she loves me!

    Reply
  18. Ursu Nicoleta-Monica

    1)The most beautiful day :Saturday.
    2)The easiest thing to do :eating and playing.
    3)The most difficult thing to do :my homework.
    4)The best way of spending free time :party.
    5)The reason good things happen to me is due to my mother and grandmother.
    6)My favourite english word is teacher because :i love my English Teacher.
    7)I am deeply in love with my teacher Georgeta Corbu.
    8)Books are open windows to my heart because :I learn many things from them.
    9)Four funny school rules:
    a)do not laugh in class
    b)do not jump between benches
    c)don’t speak in the same time with your teacher
    d)do not chew gum in class.

    Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s